چه قد دلم برای وبلاگم تنگ شده.

ماه رمضون عزیز هم از راه رسید.خیلی حس خوبی دارم توی این ماه.دوست دارم تموم نشه.

مهمونیام برگزار شد.اخری همین هفته پیش.وای که با وروجک شیطونم چه قد سخت بود پهن کردن سفره افطار.همش وسط سفره بود.

یک هفته قبل از رمضون هم رفتیم کوش اداسی.به,نظرم با بچه اینجور جاها بهتره.حداقل همش تو هتلی لازم نیست هی بری اینور اونور.هواش واقعا عالی,بود.اما به نظر من طبیعت و دریای شمال زیباتره خیلی.البته اونجا شرجی نبود و این حسنش بود.

پوپی جانم هم که تا تونست شیطونی کرد و نق زد و غذا نخورد و ...یه روز هم رفته بودم شیشه شیرشو بشورم.وقتی اومدم بیرون با در باز اتاق مواجه شدم و بچه ای که نیست.خدا میدونه چی به من گذشت.سراسیمه رفتم تو راهرو و داد زدم دیدم از ته راهرو دقیقا از سمت راه پله ها دویید و رفت تو اتاق بغلی یه اشغال داد دست نظافتچی هتل! با کلی خنده و شادی!

ترک ها بسیاااااار خونگرم بودن با بچه ها.از کارکنان هتل گرفته تا فروشنده و البته پسملی منم چه دلبری ها که نمیکرد و اصلا غریبی تو کارش نبود.مثل ما ایرانی ها هم به چشم زدن و ..اعتقاد داشتن و سه تا چشم زخم کوچولو هم بهمون هدیه دادن.

دو روز اخر هم من سرمای بدی خوردم و البته با اون حال زار و نزارم یه عکس گرفتیم به سبک خرم سلطان و سلطان سلیمان و البته پوپی پاشا

رفت و برگشتمون هم خیلی خسته کننده بود.چون پرواز ازمیر از اصفهان انجام نمیشد و ما تازه یک نصفه شب رسیدیم فرودگاه امام.

برای خرید قیمتا عاااالی,بود ولی من بیشتر برای پسرک خرید کردم. و البته کلا خرید زیادی نداشتم.چون با بچه واقعا سخته.

از هتلمون هم راضی بودم به خصوص پارک ابیش.کلا هم هتلش مناسب بچه دار ها بود و تقریبا نود درصد مسافرای هتل بچه داشتن و اکثرا هم انگلیسی بودن تو اون تایم.

اتاقمون هم سه تخته دادن که خیلی خوش شانسی بود.چون ما اینجا هر بار هتل میریم سه تخته میگیریم  ولی با تور خب امکانش نبود.تخت بچه البته میدادن ولی نی نی من که سیصد,و شصت درجه میزنه این چیزا به کارش نمیاد.

/ 2 نظر / 49 بازدید
پپر

چه عالی الان منم فکری مسافرت شدم شدید

بهار

سلام به به ازین طرفا. بی معرفت بالاخره اپ کردی. پوپی جون خوبه؟همیشه به سفر و تفریح. چون فصل حراج رفتین قیمتها خوب بوده.کلا تو ایران مغازه داره بی انصافن عمه چی رو سه برابر به مردم میدن مخصوصا برندها رو.اگر بتونین از ترکیه بخرین میبینین چقدر اونجا بهتره یا خرید اینترنتی از خارج هم به صرفه تر از مغازه هست.