پست رژیمی روناک

چهار شنبه یه پست طولانی نوشتم.خیلی خیلی طولانی با ذکر همه جزئیات(که از خصوصیات منه! و شاید حوصله خواننده ها رو سر ببره) آخرش که خوندمش خیلی خوشحال بودم که تمام و کمال همه اون حسی رو که داشتم نوشتم ولی........

متاسفانه پرید! و فقط شاید یم دهم نوشته باقی موند!!! اعصابم خرد شد وحشتناک با یه افسوسی کامپیوتر رو زیر و رو می کردم شاید یه بازمانده ای پیدا کنم ازش!

حالا سر یه فرصت کاملش می کنم و می ذارم.

راستش تصمیم دارم از امروز تا زمانی که به وزن ایده آلم می رسم هر روز یه پست رژیمی بذارم  تا یه کم از خودم خجالت بکشم و کمتر بخورم.حالا فکر نکنید من چاقم ها .نه .اتفاقا هر کی منو میبینه میگه خیلی خوبی و حتی خیلی ها میگن لاغری اما خب اون چیزی که خودم می خوام نیستم و باید ۴ کیلو کم شم.

می خوام تو فرمول توده بدنی به حداقل مجاز یعنی ١٨ برسم (بین ١٨ تا ٢٢ کاملا ایده آل و خوبه)

می دونم بهتر بود برای این کار یه وبلاگ جدا می زدم ولی همین الانش هم پرشین و بلاگفا به قدر کافی خون به جگرم می کنن .اونم با این اینترنت نفتی.

دیگه اعصابم داغونه مثلا آخرین پستم رو واسه خودم نشون نمیده اما وقتی اومدم تو بخش مدیریت دیدم دینا جون کامنت جدید  گذاشته براش!

...............................................

این پست در طی روز کامل می شود

شنبه ٢۴ مرداد ٨٨

صبحانه:یک لیوان چای بدون شکر+یک نان تست+یک قاشق مربا خوری مربای تمشک+یک قوطی کبریت پنیر+یک گردو+یک تکه خیلی کوچک نان سنگک(یه مربع ۴ در ۴)

ناهار:یک لیوان کوچک شیر موز بدون شکر(کمتر از نصف موز)+۶ قاشق پرررررررررر سالاد الویه!!!!!!!!!استرسوقت تمام

یعنی من تا فردا صبح اگه چیزی بخورممنتظر

/ 6 نظر / 10 بازدید
.·▪•● مثل لیمو ، تلخ و شیرین ●•▪·

وای روناک تو ورنت خیلی خوبه که[سوال]

گلی

آخه پرشین که خودبه خود بطور خوکار نوشته ها رو هر 3-4 دقیقه ای یه بار پیشنویس می کنه که!!!!!!!! منم می خام سعی کنم رژیم بگیرم اما نه گهی تند و گهی خسته آهسته و پیوسته دیشب هم ماست و خیار با نون خوردم

.·▪•● مثل لیمو ، تلخ و شیرین ●•▪·

یه دنیا ممنون عزیزممممممممم خیلی بهم کمک کردی[ماچ]

.·▪•● مثل لیمو ، تلخ و شیرین ●•▪·

یه دنیا ممنون عزیزممممممممم خیلی بهم کمک کردی[ماچ]

دیناخانومی

سلام [تعجب] روناک می خواهی خودکشی کنی؟؟؟؟ دختر نمب فهمی ولی وقتی بچه دار شدی و زایمان خواستی بکنی عوارض این رژیم ها یقه ات را می گیره! تو که چاق نیستی همچین رژیم سختی می گیری!!!!!!!!!!!!!

رومینا

سلام‌روناک‌جان.من‌تازه‌بااین‌وبلاگ‌خوشگلت‌آشتاشدم،میشه‌رمزتوبدی‌بهم [گل]:-)