مار سیاه به دورش!!!!

مرسی ،مرسی، مرسی از همه ورزشکارها و مربی ها و همه اونائی که باعث شدن تو این بحبوحه ای که همه جا حرف های نا امیدکننده و ...پیچیده .دلمون رو با مدال های رنگارنگشون شاد کردن.

من که با پیروزیشون دلم پر از شادی شد.

کلا این مدت وقت زیادی رو پای مسابقات گذروندم.چند تا شبکه عربی هم پیدا کردم که شبانه روز برنامه دارن!.

از همون شبی که کیانوش رستمی برنز گرفت من استعداد خودم در زمینه وزنه برداری رو کشف کردم!!!!

روناک بانو کارشناس وزنه برداری در خدمت شمانیشخند.

البته منظورم پیش بینی این بود که کی می تونه وزنه رو بلند کنه و کی نمی تونه و ترتیب مدال ها و ...این جور مسائله.

واقعا هم هیجانش بالاست.اصلا نمی دونم اونا چه طور تو اون سالن پشت صحنه! دووم میارن.همش باید حساب کتاب کنی..رو قدرت خودت.رو قدرت بقیه.من که تو خونه گاهی از استرس گوشامو می گرفتم!

آها یک عمل ناجوانردانه من و سهند هم این بود که وقی رقبا میومدن همش جذب منفی میدادیم و می گفتیم این نمی تونه....بنداز وزنه رو ...وقتی هم  رقبا وزنه رو می انداختن کلی رقص و پایکوبی می کردیمخنده بعدش دو تائی عذاب وجدان می گرفتیم.

البته اینم بگم برای اونائی که خوب کار کرده بودن اصلا هم انرژی منفی نمی فرستادم.مثل اون قزاقه که رکورد ها رو شکست( می دونین که همه چی به جذب من ربط دارهزبان)

حالا دیشب داشتم با نورا حرف میزدم ودو تائی ذوق داشتیم.بعد میگه من خیلی ناراحتم.وقتی وزنه بردار آلمانی رفته( همون که وزنه خورد تو گردنش) من داشتم می گفتم مار سیاه به دورتقهقهه حالا هم سرعت اینترنتم پائینه تروخدا برو پیگیری کن ببین چه طوره.من خیلی عذاب وجدان دارم.

(این" مار سیاه" رو نمی دونم شما هم داشتین یا نه.بچه بودیم تو لی لی و ....واسه اینکه مثلا هم بازیمون بسوزه،همه دست میزدن که مار سیاه بسوزونش .دوست خوابگاهیم می گفت ما می گفتیم مار سیاه به دورش.برای بردن خودمون هم می گفتیم مار سفید به دورم!!!!!!)

کشتی هم که دیگه هیچی،این مربی بی نظیره، کسی که با 3 تا طلاش باعث شد ما با 9 تا مدال در مجموع کلییییییی بالای ژاپن با 29 تا مدال باشیم تو جدول

....

میگم چه قدر بعضی از این ورزشکارهای خانوم خوششششش هیکلن.واقعا که جز ورزش،اونم در حد بالا هیچی نمی تونه بدن آدم رو درست و درمون کنه.من از ژیمناست ها و دونده های استقامت خیلی خوشم اومد.هم لاغرن هم  عضلاتشون خوش فرمه.

هی میرم جلو آئینه حس می کنم بازوهام دو تا مداده آویزون شده دوطرفم.به خصوص که من از اول بازوهام داغون بود.یعنی تو عمرم نتونستم یک ثانیه هم خودمو بکشم بالای میله بارفیکس چه برسه خودمو اون بالا نگه دارم!!!!

تصمیم گرفتم دیگه ایروبیک رو ول کنم برم تو کار بدنسازی.هدفم هم اون ژیمناست خوشگله است که لباسش آبی فیروزه ای براق بودنیشخند

/ 19 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
heti

ژیمناستیک ریتمیک فردا شروع میشه انفرادی ساعت 15.30 و 19.48 گروهی ساعت 18.2

ema

من و پسرم هم که کل کوچه رو با جیغهامون از نتیجه ها باخبر کردیم. بعد از کشتی عبدولی، پسرم همه بدنش و با مازیک وایت برد برای داور شعار نوشت.الان هم که با افسردگی از باخت روزبهانی رفت خوابید.

سارا آغاز راهی دیگر

چه با مزه توضیح دادی . کلی حین خوندن نوشته هات خنیدیدم . ما هم دقیقاً خانوادگی بعد از افطار و نماز میخ میشینیم جلوی تی وی ! کارمون هم دقیقاً مثل شماهاست . بعد تا ایرانیا موفق میشن سوت و کف و دست میزنیم ولی چون پدرم هست نمیتونیم پاشیم قر بدیم ![خجالت] مار سیاه به دورت رو هم اولین باره شنیدم . چه جالب!

پگاه

بله بله من هم عاشق هیکل خانم های ورزشکارم ولی ژن هم خیلی مهمه

تاتا

کلی خندیدم به این پستت[خنده] حسابی رفتی تو جو المپیک هاااا واقعا کیه که خوشحال نباشه روناک جون من فقط شیوه رده بندی رو نمی فهمم یعنی چی که شور مدال های بیشتری می گیره ولی رتبه اش میاد پایین تر؟

زهرا

شناگراشون رو دیدی چه شونه های پهنی دارن؟؟؟حالا من نمیدونم این پهنیه شونه جذابه یا نه/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاتا

مرسی از اطلاعاتت اوکی شدم [مغرور]

آمارین

همون ورزشگار زنه که تی وی سوتی داد نشونش داد[خنده] ما هم داشتیم مار سیاه به دورت رو[نیشخند]