هوا ابریه..هوا رو دوست دارم.البته از وقتی مامان شدم بهترین هوا برا ما هواییه که نه گرمه نه سرد.نه آلوده...یک هوای نی نی پسند!

.....

چند روز پیش پوپی جونمونو زدیم زیر بغل و رفتیم کاغذ دیواری دیدیم.بچم هم حسابی همکاری می کرد و با چشمای گردالو نیگاه می کرد.البته خیلی هم دوست داشت بدونه این آلبوما چه مزه این !!!

.....

امروز فردا هم باید ببریم شنوایی و بیناسنجی.یعنی همون روز بردیم اما هی سرشو تکون داد و نشد.خانومه یه مرکز دیگه معرفی کرد.مامانا راهکار بدید؟ اصلا این بچه های این سنی رو چه جوری میسنجن؟؟؟خانومه میگقن من از نوزادا تست میگیرم که همش خوابن..گفتم ای خواهررررررررر...این همون روز اول هم تو بیمارستان خواب نبود که تا صب جیغ میزد ..با سه تا قطره چکون سرم قندی خوابش کردن.نورا می گفت اکثرا نی نی ها با یه دونش خمار می شدن منتها پوپی مات سه تا خورده آقاهه می گفته الان یه چیزی بهت میدم بری فضاخنده

.....

دیروز ماست درست کردم .دوست نداشت عق میزد.منم موز قاطیش کردم.ولی خب فک کنم گلابی بزنم بهتره برای امورات پی پی و اینا.

.....

این روزا اصلا وقت ندارم فک کنم...اینقد دلم برا فکر کردن تنگ شده.

.....

می خوام بعد از عید یه کاری رو شروع کنم.احتمالا لازمه سه چهار روز تو هفته در حد یکی دو ساعت برم دفتر.به نظرتون با پوپی میشه؟ اگه تو رورویک بزارمش؟

/ 6 نظر / 13 بازدید
بهاره

الان سوالات دانش اموزام رو تايپ كردم. از بس خوابم مياد سرم درد گرفته اما نتونستم براي پست جديدت نظر ندم بس كه كم مينويسي! از بعد از عيد ميشه به نظرم البته بچه با بچه فرق ميكنه. ماست رو از لبنياتي بخر! براي خودت كار درست نكن.

صبا

روناک جان امروز چه بارونی زد. خیلی خوبه که یک موقع هایی سر کار بری , من از وقتی می رم حالم بهتره. با روروئک را نمی دونم چون اممتحان نکردم ولی من شنبه و دوشنبه تعطیلم اگر خواستی بدون تعارف می گم برای دو ساعت من می تونم خونمون با پسرم نگهش دارم. خوشحال هم می شیم . خونمون خانه اصفهان هست.

پپر پریا

من فكر كنم بشه رناك جون راستي اين بينايي سنجي و شنوايي سنجي روتين بود يا خودت خواستي ببري ؟ مي شه بپرسم كجا بردي ؟

بارانک

کار شما برای پوپی خیلی هم خوبه و بعد یه مدت عادت می کنه.متوجه می شه تمام وقت شما مال اون نیست و سعی می کنه یه جوری خودشو سرگرم کنه.من تقریبا از دو ماه قبله بدنیا اومدن پوپی این جا رو می خونم ولی این اولین نظرمه.

فرشاد

وقتي کوچيک بوديم دلمون بزرگ بود ولي حالا که بزرگ شديم بيشتر دلتنگيم!!! کاش کوچيک مي مونديم تا حرفامون رو از نگاهمون بفهمن ! نه حالا که بزرگ شديم و فرياد هم که مي زنيم باز کسي حرفمون رو نميفهمه !!! [گل]

بهاره

برای شنوایی می تونی اونقدر با ماشین دور بزنید تا خوابش ببره. البته به نظرم اون خانمه وارد نبوده وگرنه دختر منم وول می خورد برای بینایی هم باید بیدار باشه یه دقیقه هم طول نمیکشه. باید به یه دسته بچه نگاه کنه. دختر من تا حالا 3 بار بینایی سنجی رفته. خیلی ساده هست.